Налагодження співпраці з Яремчанською територіальною громадою

Завідувач кафедри Наталії Гой та доцент кафедри Ірини Боришкевич свідвідали Яремчанську територіальну громаду та зустрілись з міським головою Андрієм Мироняком!

📚 Управлінець розповів про свій  шлях на даній посаді та  виклики сьогодення з якими стикається місцеве самоврядування. Андрій  Мироняк також поділився можливостями щодо залучення фінансових ресурсів в територіальну громаду для розвитку соціально-економічної сфери.

Цікавим є досвід щодо успішної реалізації  проєктів  та інноваційних підходів  управління, які використовуються в Яремчанській територіальній громаді міським головою.

Дякуємо Андрію Мироняку за надзвичайно цікаву та плідну зустріч!  Ваш досвід та успіх  є джерелом натхнення! 🔋

Сподіваємося на подальшу співпрацю!