Хакатон TechFusion Hack

🎯 Усіх активних та амбітних студентів запрошуємо взяти участь у Хакатоні TechFusion Hack!
Основна мета – вирішити реальні проблеми та виклики сучасного міста, проявити свою креативність та придумати ідеї для розвитку Івано-Франківська та бізнесу у ньому!
🇬🇧 Фасилітатор заходу: Фінбар Картер – керівник центру студентської підприємницької діяльності в Університеті Східної Англії, Об’єднане Королівство Великобританії (https://www.linkedin.com/in/finbarrcarter/), який особисто відповідає наш університет!
Експерти та судді – представники Асоціації міст (Юрій Стефанчук та Taras Malyshivskyi), Нової економіки (Juliya Liakhovych), Теплого міста (Ira Korolchuk), департаменту інвестиційної політики та проєктів Івано-Франківської міської ради (Lida Cherevko).
Команди переможців отримають грошові призи!
Робоча мова заходу – англійська 🇬🇧
📅 Коли: 24 квітня о 10.00
🏢 Де: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (а. 233 адміністративного корпусу)
Цей захід створений для того, щоб дати можливість учасникам реально вплинути на розвиток міського середовища, бізнес сфери та зробити їх більш життєздатними та стійкими.